Kim jesteśmy?

Fundacja Kolorowa powstała z inicjatywy Michała i Oli Szymczyków by pod okiem profesjonalistów zajmować się Małym I Dużym Człowiekiem.

Dla nas liczy się CZŁOWIEK dlatego prowadzimy zajęcia edukacyjne ,warsztaty tematyczne (taneczne,teatralne,artystyczne,kulinarne,modelarskie ) zajęcia integracyjne ,wyjazdy,półkolonie .Wspieramy i edukujemy osoby borykających się z celiakią,chorobą Hashimoto,atopowym zapaleniem skóry i innymi chorobami metabolicznych i cywilizacyjnymi. Prowadzimy Amatorski Teatr Integracji Międzypokoleniowej .

Aleksandra Szymczyk - Prezes Fundacji Kolorowa

ALEKSANDRA SZYMCZYK

PREZES FUNDACJI

Skończyła Śląską Akademię  Medyczną, wydział farmaceutyczny, Studia pedagogiczne – Wyższą Szkołę  Handlową we Wrocławiu, wydział marketing i zarządzanie.

Prywatnie społecznik z powołania i mama trójki dzieci.

Michał Szymczyk - Vice Prezes Fundacji Kolorowa

Michał Szymczyk

Wiceprezes Fundacji

Skończył WSHGIT.

Uwielbia prace z ludźmi, z poczuciem humoru.☺ Interesuje się rozwojem osobistym (liczne szkolenia, wykłady).

Pomaga ludziom przekraczać siebie, osiągać cele i bycia w życiu szczęśliwym.